Oto program wycieczki:

Dzień 1: wyjazd w kierunku Paryża razem z licealistami z Węgrowa ok. 8:30

Dzień 2: przejazd przez Niemcy, Francję, dojazd do Paryża w godz. porannych. Zwiedzanie z przewodnikiem: przejście pod Wieżę Eiffela, wjazd lub wejście na wieżę. Plac Trokadero, centrum historyczne Paryża, Ile de la Cite -najstarsza część oraz kolebka Paryża z katedrą Notre Dame, Saint Chapelle, pałac Sprawiedliwości, Conciergerie, dzielnica łacińska - Ogrody Luksemburskie, Panteon - miejsce spoczynku Marii Curie oraz zasłużonych dla Francji, Sorbona. Obiadokolacja, przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 3: śniadanie, spotkanie z przewodnikiem. Przejazd pod Łuk Triumfalny-panorama Paryża, Champs-Elysees, reprezentacyjna aleja. plac Inwalidów z grobem Napoleona. spacer przez ogrody Tuilieres do Luwru-dawny pałac królewski, a obecnie muzeum sztuki-zwiedzanie jednej z najbogatszych kolekcji rzeźby i malarstwa na świecie. Przejazd na Montmartre, zwiedzanie: Bazylika Sacre Coeur, możliwość podziwiania panoramy Paryża, spacer po wzgórzu Montmartre, plac du Tertre - siedziba paryskich artystów. Obiadokolacja. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 4 śniadanie. Dalsze zwiedzanie Paryża, rejs statkiem po Sekwanie. Wyjazd do Wersalu, zwiedzanie zamku i ogrodów. Objadokolacja, wieczorem wyjazd do kraju.

Dzień 5: przejazd przez Niemcy. Po trasie dłuższy postój w Poznaniu, spacer po Starym Mieście, Rynek Staromiejski, Ratusz, Kościół św. Stanisława, obiad z dwóch dań plus kompot. Powrót w godzinach nocnych.

Cena 1150 +50 euro. Proszę się zgłaszać jak najszybciej do 31 stycznia zaliczka to 300 zł.