Ogłoszenie 1

Osoby zakwalifikowane do przyjęcia, podczas potwierdzania woli podjęcia nauki w I LO zobowiązane są dostarczyć komisji rekrutacyjnej w dniach od 6 lipca 2018 (piątek) do

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach  
prowadzi rekrutację na rok szkolny 2018/19 do 7 klas pierwszych o profilach:

  • 3 klasy o profilu biologiczno-chemicznym
  • 1 klasa o profilu humanistyczno-dziennikarskim
  • 2 klasy o profilu matematyczno-fizycznym
  • 1 klasa o profilu matematyczno-geograficznym

Więcej o: DNI OTWARTE...

DNI OTWARTE,
będą 14 kwietnia 2018 i 23 kwietnia 2018r.
W programie spotkań odbędą się: otwarcie wystawy III edycji wystawy fotograficznej "PRUS TO MY", projekcje w Planetarium "NIEBO PRUSA", ciekawe pokazy fizyczne, chemiczne, biologiczne, rozgrywki szachowe,  wystawienie sztuki przez szkolny teatr, spotkania z znanymi Absolwentami .
Zapraszamy.

Więcej o: Wejściówka 2018

 

Zapraszamy gimnazjalistów do wzięcia udziału w Międzyprzedmiotowym Konkursie dla Gimnazjalistów „Wejściówka 2018”, który zostanie przeprowadzony na terenie naszej szkoły 12 maja br. o godz. 10.00.  Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zgłoszenie się do Konkursu w terminie od 2 kwietnia do 27 kwietnia 2018 r.

Więcej o: Ogłoszenia dla...

Ogłoszenie 1

Osoby zakwalifikowane do przyjęcia, podczas potwierdzania woli podjęcia nauki w I LO zobowiązane są dostarczyć komisji rekrutacyjnej w dniach od 6 lipca 2017 (czwartek) do

Uczniowie klasy II D zaprojektowali w ramach projektu ekonomicznego w roku szkolnym 2016/17 KARTY PRUSA. Zapraszamy wszystkich uczniów, absolwentów oraz gimnazjalistów, którzy marzą o posaidaniu jedynych w swoim rodzaju kart do gry, do zakupu w dniu 23 czerwca od godziny 11 do godziny 16 w cenie 13zł.

Więcej o: Konkurs...

W V Konkursie „Wejściówka 2017”, zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach 6 maja br. udział wzięło 62 gimnazjalistów (35 w kategorii biologiczno-chemicznej i 27 w kategorii matematyczno-fizyczno-informatycznej).

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach  
prowadzi rekrutację na rok szkolny 2017/18 do 7 klas pierwszych o profilach:

  • 3 klasy o profilu biologiczno-chemicznym
  • 1 klasa o profilu humanistyczno-dziennikarskim
  • 2 klasy o profilu matematyczno-fizycznym
  • 1 klasa o profilu matematyczno-geograficznym

Dni Otwarte w Prusie jak co roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza uczniów klas trzecich. W sumie w prezentacjach wzięło udział kilkuset uczniów nie tylko z Siedlec, ale z terenu całego regionu.Uczniowie klas trzecich, a także  ich rodzice mogli uczestniczyć w czterech spotkaniach z absolwentami, różnych specjalności. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się rozmowy z absolwentami, którzy studiują medycynę.

Zobacz relację w serwisie: