Ogłoszenie 1

Osoby zakwalifikowane do przyjęcia, podczas potwierdzania woli podjęcia nauki w I LO zobowiązane są dostarczyć komisji rekrutacyjnej w dniach od 21 lipca 2022 (czwartek) do 27 lipca 2021 (środa) komplet dokumentów:

  1. oryginał świadectwa
  2. oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu
  3. podpisane fotografie (2 szt.) oraz przesłać wersję elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przesyłany plik należy nazwać: Nazwisko_Imię_klasa.jpg (np.: Kowalski_Leon_1a.jpg). W celu uzyskania dobrej jakości zdjęcia na legitymacji, przesłana fotografia winna być w rozdzielczości co najmniej 300dpi i wielkości 400x600pikseli lub większą.
  4. kwestionariusz osobowy ucznia

16 maja 2022 rozpoczyna się proces rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Logowanie do portalu dla kandydatówhttps://siedlce.edu.com.pl

Obowiązkiem kandydata jest wypełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej w wersji elektronicznej. Prosimy o dostarczanie wydrukowanej i podpisanej papierowej wersji wniosku do 20 czerwca (do godz. 15:00).

Przypominamy kandydatom, że warunkiem koniecznym przyznania dodatkowych punktów za szczególne osiągnięcia jest ich wpisanie na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach prowadzi rekrutację na rok szkolny 2022/23 do 7 klas pierwszych:

  • 2 klasy o profilu biologiczno-chemicznym
  • 1 klasa o profilu humanistyczno-prawniczym
  • 1 klasa o profilu matematyczno-fizycznym
  • 1 klasa o profilu matematyczno-informatycznym
  • 1 klasa o profilu matematyczno-geograficznym
  • 1 klasa o profilu geograficzno-językowym