Więcej o:

20 września 2017r. młodzież internacka pod opieką pań Lidii Izdebskiej i Ewy Czupryńskiej wyszła na spektakl teatru studenckiego Chwila pt. "Re Dekameron".

16 listopada wybraliśmy się z panią Ewą Czupryńską do kina na "Listy do M". Film nie tylko pozwolił nam się zrelaksować i odpocząć od zajęć szkolnych ale też wprowadził nas w świąteczny nastrój. I chociaż to komedia, to łzy wzruszenia spłynęły nam po policzkach.

Zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami Internatu w dniu 17.11.2017 od godz. 15.30

Więcej o: Mecz...

W czwartek 19 października odbył się niesamowity mecz piłki nożnej dwóch internackich drużyn, Prus kontra Elektryk. Rozgrywka okazała się niezwykle zawzięta. Obu składom zależało na odniesieniu sukcesu. Wśród kibiców panowała przecudna atmosfera. Głośny doping oraz nasza maskotka (Kacper Chruśliński) dodawały nam zapału i energii do dobrej rywalizacji.

Więcej o: Dzień Edukacji...

16 września 2017

Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień również dla mieszkańców Internatu. Z okazji święta wszystkich pracowników oświaty i uczniów Koło Teatralne wraz z Młodzieżową Radą Internatu przygotowało akademię.

Więcej o: Otrzęsiny 2017

03.10.2017 września

Tego dnia w Internacie odbyły się otrzęsiny klas I. Młodzieżowa Rada Internatu pod okiem wychowawców przygotowała dla osób nowo przyjętych wiele różnorodnych konkurencji i zadań.

27.09.2017 września

Młodzież klas I uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

13 września 2017 

Pani Marzena Somla i Ewa Czupryńska zorganizowały dla pierwszoklasistów wycieczkę "Poznajmy Siedlce".

Więcej o:

11 września 2017 

Pierwsze spotkanie pani kierownik z młodzieżą i wychowawcami już za nami. Nowe twarze pojawiły się nie tylko wśród wychowanków, w tym roku szkolnym pracuje dwoje nowych wychowawców.

Uwaga!

Internat czynny będzie od dnia 03.09.2017r od godziny 1600 . Zapraszamy 

Więcej o: Zakończenie pracy...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w SOSzW w Siedlcach stało się już tradycją. Wolontariusze odebrali dyplomy za swoją pracę z dziećmi, w zamian za to przygotowali niespodziankę dla swoich podopiecznych. 

Zobacz relację fotograficzną

Nasi Wolontariusze: Jakub Topczewski, Patryk Barczuk, Maciej Siennicki, Mateusz Matejko, Sebastian Stefaniak, Natalia Mielnicka, Maria Żakowicz, Alicja Kamińska, Kalina Podstawka i Milena Żurawlewska zostali zaproszeni na piknik zorganizowany z okazji Jubileuszu 95- lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Siedlcach oraz Dnia Matki i Ojca.