W dniu 29.03.2023 r odbył się VIII Turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar Przewodniczącej Rady Rodziców I LO im. B. Prusa , w którym wzięło udział 8 zespołów z siedleckich szkół ponadpodstawowych : ILO, IILO, IKLO, IV LO , ZSP NR 1, ZSP NR 2, ZSP NR 3, ZSP NR 6 .
Drużyny rywalizowały w dwóch grupach . Zwycięzcą grupy A został Prus, który w finale zmierzył się z Królówka, która okazała się najlepsza w grupie B. Po zaciętej walce ,mecz rozstrzygnął się w tie -breaku i Puchar został zdobyty przez siatkarki z Prusa !
O 3 miejsce zawalczyły zespoły z Żółkiewskiego i Ekonomika. Starcie zakończyło się zwycięstwem na korzyść zespołu z IV LO.
Najlepsza zawodniczka Turnieju w drużynie Prusa została Natalia Stankiewicz z klasy 3d