Osiągnięcia uczniów I Liceum Ogólnokształcącego

im. Bolesława Prusa w Siedlcach w roku szkolnym 2011/12

 

 Imię i  nazwisko    ucznia

 Klasa

 Rodzaj osiągnięcia

 Imię i nazwisko  nauczyciela

Jakub Śliwiński

3d

Finalista LXIII Olimpiady Matematycznej

T. Nasiłowska

Wyróżnienie LXIII Olimpiady Matematycznej (II stopnia)

Uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”

Finalista XXII Olimpiady Informatycznej

I. Chromiński

Wyróżnienie XXII Olimpiady Informatycznej (II stopnia)

Rafał Soszyński

3d

Udział w XXII Olimpiadzie Informatycznej (II stopnia)

I. Chromiński

Paulina Gajowniczek

Piotr Brzezik

1b

3a

Udział w XXVII Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej (II stopnia)

R. Soczkiewicz

Aleksandra Stępień

2a

Udział w XXVII Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej (II stopnia)

R. Soczkiewicz

Udział w XLI Olimpiadzie Biologicznej (II stopnia)

Karolina Dołęga

Iza Gątarek

Katarzyna Kusznerczuk

Magdalena Łozowska

Marta Niedziółka

Dominika Paruch

Michał Wojcieszuk

Magdalena Furmanek

Mateusz Mierzejewski

Joanna Wereszczyńska

2a

2a

2a

2a

2a

2a

2a

3a

3a

3a

Udział w XLI Olimpiadzie Biologicznej (II stopnia)

R. Soczkiewicz

Szymon Przesmycki

1h

Udział w XXXVIII Olimpiadzie Historycznej (II stopnia)

S. Jasiński

Udział w LIII Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym ( II stopnia)

Udział w XXII Olimpiadzie Teologii Katolickiej (II stopnia)

s. M. Maksymiuk

Wyróżnienie w finale XVII Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska” jako Teatr No Nareszcie

Kublik

Grand Prix w XVII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2012 jako Teatr No Nareszcie

Aleksandra Król

3c

Udział w XXXVIII Olimpiadzie Historycznej (II stopnia)

S. Jasiński

Rafał Soćko

Jan Matak

2f

2d

R. Garwoliński

Łukasz Ostas

1c

M. Górzny

Karolina Iwańska

3h

Udział w LIII Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym ( II stopnia)

S. Jasiński

Zuzanna Szewczyk

2h

Udział w XXII Olimpiadzie Teologii Katolickiej (II stopnia)

s. M. Maksymiuk

Udział w etapie rejonowym XVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblilijnej

Marek Ołdak

1h

Udział w XXII Olimpiadzie Teologii Katolickiej (II stopnia)

s. M. Maksymiuk

Udział w Konkursie Papieskim na etapie rejonowym

Michał Boruta

3i

III miejsce w Konkursie Informatycznym Bóbr na etapie ogólnopolskim

J. Chromińska

Wyróżnienie w konkursie Internetowa Przygoda z Matematyką

Uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”

T. Nasiłowska

Maciej Pawlik

3i

Wyróżnienie w Konkursie Informatycznym Bóbr na etapie ogólnopolskim

J. Chromińska

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”

T. Nasiłowska

Michał Kacprzak

Paweł Wysokiński

Adam Gryczka

Mikołaj Krzyszczak

3d

2f

2f

2f

Uzyskanie tytułu taon w Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2012”

C. Panasiuk

Radosław Kalinka

Michał Nowak

3d

3i

Finaliści XVIII Konkursu Fizycznego Kuratorium Oświaty w Warszawie i Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej

C. Panasiuk

Piotr Kesling

2d

Udział w XII Konkursie Historycznym Polska Piastowska

R. Garwoliński

Jakub Szczepański

1f

Uzyskanie bardzo dobrego wyniku w Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”

A. Stec

Grzegorz Kuźniarski

Cezary Kłykociński

Łukasz Wasilewski

Marcin Olszewski

Weronika Miazga

1f

1f

1f

1e

3a

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”

A. Stec

Kajetan Rosiak

1g

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”

E. Grabowska

Igor Pieńkowski

Mateusz Zubek

Małgorzata Czerniewicz

Mateusz Osiński

Mateusz Perciński

Joanna Chacińska

Natalia Hornowska

1d

1d

1d

2d

2d

2d

2i

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”

A. Owczarczyk

Grzegorz Skwierczyński

Michał Muszyński

Miachał Kacprzak

Filip Walczuk

Karolina Okrasa

Artur Szewczuk

Dominika Zaleska

Rafał Lenarczuk

3i

3i

3d

3i

3d

3d

3i

3i

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym „Kangur 2012”

T. Nasiłowska

Karolina Borkowska

3h

I miejsce w XXI Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej „Kamień Wiary”

J. Smętek

Kamil Jóźwik

3h

Wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej „Kamień Wiary”

J. Smętek

Krzysztof Sieczkiewicz

Magda Osińska

1f

1f

Udział w Konkursie „Kafeteria” organizowanym przez SGH w Warszawie

I. Niedziółka

Katarzyna Borkowska

3c

I miejsce w II Ogólnopolskim Dyktandzie Języka Niemieckiego „Das Deutsch Diktat”

J. Tchórzewska

Adam Świerczewski

1d

III miejsce w X Konkursie Poezji Niemieckiej „Lorelei”

J. Tchórzewska

Marcin Adamczyk

1g

Udział w XVI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej na etapie rejonowym

Ks. G. Bindziuk

Tomasz Sikorski

2g

Udział w XVI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej na etapie rejonowym

s. M. Maksymiuk

Udział w regionalnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

I. Niedziólka

Kamil Rybak

2g

Udział w regionalnym Konkursie Wiedzy Ekonomicznej

I. Niedziólka

Ewelina Woźniak

2c

Finalistka konkursu historycznoliterackiego „Bolesław Prus – w setną rocznicę śmierci pisarza”

A. Matejko

Damian Oleksiuk

1b

I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

R. Małko

Edyta Biardzka

Patrycja Chojecka

Bartosz Godlewski

1h

1h

1h

Wyróżnienie w finale XVII Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska” jako Teatr No Nareszcie

A. Kublik

Grand Prix w XVII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2012 jako Teatr No Nareszcie

Krzysztof Gołąbek

Grzegorz Kuźniawski

Jakub Szczepański

Grzegorz Świniarski

Karol Romaniuk

Michał Boruta

Piotr Jastrzębski

Sylwia Karczewska

2g

1f

1f

1d

1d

3i

3i

1f

III miejsce drużynowo w kategorii „Karabin sportowy 40 s” w Siedleckiej Lidze Strzeleckiej Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

R. Małko

Izabela Modrzewska

2h

I miejsce w rejonowym konkursie „Gospel” w języku angielskim

Aneta Klepacka - Miler

Magda Golec

Kamila Jaroszuk

Bartłomiej Teodorczuk

Marta Staręga

Alicja Galanty

1c

1b

1f

1d

1b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

E. Raubo

Beata Kamińska

2f

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

E. Raubo

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym na plakat z okazji Roku Czesława Miłosza

Julia Pycka

2h

I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym „Prus w obiektywie”

E. Raubo

Klaudia Bolesta

Michał Dębski

2c

1f

Laureat Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

 

Monika Flażyńska

Karolina Główniak

2e

2c

Wyróżnienie w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”