W dniach 26.06 - 22.07.2017 r. odbędzie się wyprawa rowerowa "ORA PRO NOBIS", w której udział weźmie 2 uczniów naszej szkoły - Mateusz Okniński oraz Jan Boruta, a także zaczynający od września naukę w naszej szkole Jakub Boruta oraz Jakub Kiełczykowski. Ich trasa rozpocznie się w Lyonie (Francja) i przebiegać będzie przez sanktuaria w Santiago de Compostela, Guadalupe (Hiszpania) oraz Fatimie (Portugalia).


W skład wyprawy wchodzić będzie 18 osób w wieku od 16 do 25 lat. Przewodnikiem jest kapłan z parafii św. Teresy w Siedlcach - o. Krzysztof Machelski. Celem wyjazdu jest uczczenie 100. rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie.Aktualnie chłopaki prężnie szukają sponsorów do wsparcia finansowego wyprawy oraz zachęcają do śledzenia Facebook'owego fanpage'a, który ruszy tuż przed samą wyprawą.