b_800_600_0_00_images_AKTUALNOSCI_jchroscicki_2019_20_Wardak_koncert.jpg

Zapraszamy na koncert (10.11.2019 Sala Biała MOK, godz.19:00) dla zmarłego rok temu naszego Absolwenta Marcina Wardaka.
Zmarł 6.11.2018 po czterech latach walki z nowotworem.
Najtrudniejsze chwile w pracy nauczyciela to te, w których tracimy naszych uczniów (był moim uczniem w najlepszej klasie 3F). Marcin był bardzo dobrym, aktywnym uczniem.

Ukończył Państwową Szkolę Muzyczną II stopnia i uzyskał dyplomy w klasie fortepianu i organów, brał udział w Koncertach Talentów, Gospeliadach, Chóru CANZONA, Zespołu NIEKOMPLETNI, na wszelkich uroczystościach Miasta Siedlce, naszej szkoły. Nawet kiedy był już bardzo chory i osłabiony nigdy nie odmówił nam pomocy. Odszedł wspaniały, wrażliwy CZŁOWIEK. Utalentowany pianista.
W rocznicę śmierci Marcina wystąpią: Zespół NIEKOMPLETNI, chór CANZONA pod kierownictwem Dariusza Różańskiego, a także jego siostry i przyjaciele: Katarzyna Wardak, Alicja Wardak, Justyna Wardak, Olga Jagieło, Angelika Jarząbek, Karolina Płotczyk, Daria Bielecka, Patrycja Łukaszuk, Anna Przedlacka, Mateusz Pieńkowski, Małgorzata Grochowska, Damian Kryński, Paweł Rymuza, Mateusz Mazurek, Maciej Turkowski.
To będzie niezwykłe spotkanie!