Jastrzbska_Anna_sp2019-10-26_cz-b.jpg

Z głębokim żalem zawiadamiam, że w dniu 26.10.2019 zmarła prof. Anna Jastrzębska długoletnia (43 lata w I LO im.B.Prusa) zasłużona pedagog naszej szkoły.
Ta szkoła była jedynym miejscem Jej pracy. Uczyła języka rosyjskiego, przez wiele lat kierowała pracą Internatu I LO im.B.Prusa. Wychowała wiele pokoleń uczniów, którzy bardzo Ją szanowali, zawdzięczali szlify naukowe do przyszłych studiów.


Pracowaliśmy przez wiele lat w naszej szkole i pamiętam Śp.Anię jako bardzo dobrą, wymagającą, sprawiedliwą nauczycielkę. Wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem w pracy pedagogicznej. Była wielkim przyjacielem młodzieży.
Żegnamy cenionego pedagoga i wychowawcę wielu pokoleń młodzieży, wspaniałego człowieka. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Msza Żałobna za spokój Jej Duszy odprawiona zostanie 30.10.2019 (środa) o godz.10:30 w Kościele Bożego Ciała przy ul. Monte Cassino 36, po czym nastąpi złożenie Ciała do grobu rodzinnego na Cmentarzu Centralnym.

Pozostajemy pogrążeni w głębokim smutku i żałobie.
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Absolwenci, Koledzy
I Liceum Ogólnokształcącego im.B.Prusa