„Pisarska grupa Robaczków Prusaczków (Alicja Wentykier, Weronika Tokarska, Gabriela Izdebska, Marysia Tarasiuk, Natalia Kiełczykowska, Karolina Maciak, Gabriela Kuryłek, Agnieszka Stańczuk), biorąca udział w konkursie wydawnictwa Ridero Misja — Książka, wraz z końcem stycznia zakończyła zbieranie głosów potrzebnych w pierwszym etapie.

Ostatecznie znaleźliśmy się na miejscu piętnastym z dwudziestu pięciu zakwalifikowanych do finału, w którym nasza praca zostanie oceniona przez profesjonalne jury, w którego skład wchodzą: Mikołaj Marcela, Agata Tuszyńska, Sylwia Chutnik, Joanna Lech oraz Justyna Suchecka. W marcu dowiemy się, czy dostaliśmy się na podium.
Samo wejście do finału uważamy jednak za wielki sukces i chcemy gorąco podziękować wszystkim, którzy wspomogli nas poprzez oddanie głosu oraz wspierali nas podczas trwania konkursu. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Edyty Litewnickiej-Żuk, pani Anety Kniżewskiej oraz pani Ireny Petz za sprawdzenie naszych prac pod kątem poprawnościowym.
Bardzo dziękujemy,
Grupa pisarska Robaczki Prusaczki.”

Link do audycji w RDC o naszej książce. https://drive.google.com/file/d/0B_o3bYPjtVQiNzU4LTVqSmtOaWlLY1A2YVlmQy1QRXVmcW5Z/view?usp=sharing