b_800_600_0_00_images_AKTUALNOSCI_elitewnickazuk_20180110_120148.jpg  W środę, 10 stycznia, humaniści klasy 1e - wraz z naszymi zaprzyjaźnionymi kolegami i koleżankami z 1a, 1d i 2d - mieliśmy zaszczyt i przyjemność być gośćmi Państwa mieszkańców „Domu nad Stawami”. Spotkanie miało charakter opłatkowy i niemal rodzinny. Wystąpiliśmy z naszym szkolnym montażem bożonarodzeniowym z 22 grudnia. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci i docenieni w niepowtarzalny sposób, również za dotychczasowy wolontariat I LO i serdeczność prusackiej rodziny - jak podkreślono na zakończenie.

 

Tym bardziej cieszymy się z osobistego zaproszenia Dyrekcji DPS-u, skierowanego za naszym pośrednictwem do wszystkich uczniów I LO, którzy chcieliby podjąć współpracę jako wolontariusze. 

Wielu naszych kolegów i wiele koleżanek działa już od lat w wolontariacie. Przyjdź i Ty. Zobaczysz sam, jak wiele serca i ciepła, płynącego z mądrości dojrzałych ludzi, wróci do Ciebie jako wynagrodzenie za Twój cenny, ale dobrze zainwestowany czas. Wystarczy odrobina Twojego czasu i Twojej wyobraźni. Poznasz interesujące osoby. Poznasz ich punkt widzenia na życie. Poznasz siebie.  

Spotkanie kandydatów na wolontariuszy: sobota, 13 stycznia 2018, godz. 11.00 w „Domu nad Stawami”, ul. Poniatowskiego 32, pokój 36.

Zachęcamy -

humaniści 1e oraz współpracujący z nami koleżanki i koledzy z klas: 1a, 1d, 2d