Znamy już wyniki konkursu recytatorskiego "Zaduszki poetyckie", organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Dziś, o godz. 10.00 w Sali "Podlasie" wyłoniono zwycięzców etapu regionalnego. Naszą szkołę reprezentowały: Karolina Borkowska (kl. 1a), Katarzyna Łubik (kl. 1e) i Marta Tchórzewska (kl. 1a). Jury Konkursu po obejrzeniu występu 24 recytatorów ze szkół ponadgimnazjalnych przyznało:

 I miejsce XXVII Spotkań Recytatorów i Śpiewających Poezję "Zaduszki poetyckie" - Marcie Tchórzewskiej!

Karolina Borkowska i Katarzyna Łubik znalazły się w gronie wyróżnionych osób!

Marto, Kasiu i Karolino, gratulujemy Wam serdecznie i dziękujemy!

W wybranym przez nasze Koleżanki repertuarze są teksty prozatorskie (A. Osiecka) i poetyckie (S. Barańczak, Z. Herbert, W. Szymborska).

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do promowania swoich talentów recytatorskich, aktorskich i wokalnych. Liczymy na Wasz udział w kolejnych konkursach artystycznych.

 

Zespół Polonistów I LO